D – PRODUKT – prodej a montáž oken a zateplení budov Plzeň

Šetřete za energie se zateplením budov

Provádíme zateplení budov včetně revitalizace fasád a rekonstrukce střešní krytiny.

tel:
+420 377 422 258
fax:
+420 377 422 258
e-mail:
plzen@d-produkt.cz
web:
www.d-produkt.cz
  • Malická 427/12
  • Plzeň - Severní Předměstí
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rodinná firma se zkušenostmi

Naše rodinná firma se dlouhodobě věnuje prodeji a montáži stavebních vyplní s kompletním servisem i problematice zateplení budov. Díky odborným zkušenostem i profesnímu vzdělání jsme dnes schopni zajistit pro své klienty revitalizaci obytného domu na klíč včetně návrhu financování. Zajišťujeme též výrobu plastových oken a dveří včetně jejich montáže nebo výměny a montáž venkovních předokenních rolet.

Odborníci na zateplení budov

Jako odborníci na užitý materiál můžeme slíbit, že pro vás vybereme tu nejvhodnější stavební výplň. Jen kvalitní materiál pro výplň zajistí vaší zateplené fasádě nejen dlouhověkost, ale také maximální účinnost. Pokud přemýšlíte o zateplení budovy, svěřte se do rukou odborníkům. Jen tak budete s výsledkem opravdu spokojení a zároveň ušetříte náklady za energie na mnoho let dopředu.

Výroba a montáž oken a dveří

S rozvojem našeho podnikání v oblasti zateplení budov jsme se rozhodli zapojit také do výroby plastových oken a dveří. Proto vám nyní nabízíme revoluční pětikomorový profil SCHUCO, který je převratným řešením izolace. Jako zkušení řemeslníci pak nabízíme též montáž oken i dveří. Věříme, že jen kvalitní a správně provedená montáž oken dokáže ochránit váš domov před pronikající zimou. Zabýváme se i rozsáhlými projekty výměny oken v bytových domech či veřejných institucích.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce